Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora
| 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Privat strand Strand | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Lekplats för barn | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora Palhoça med 1 sovrum erbjuder ett läge cirka 25 minuters gångavstånd från Praia do Cedro och ger tillgång till olika turistmål i området. Denna villa, som passar för upp till 10 gäster, har en parkering.
Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Enseada do Brito som ligger 3 km från villan med 2 badrum. Gästerna kan också besöka Cachoeira do Cambirela, som ligger cirka 30 minuters promenad bort.
Utsikten över bergen kommer att komplettera din vistelse. Det finns även badlakan och handdukar tillsammans med en bidé, en separat toalett och en dusch.
Ett minikök i Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora är utrustat med vattenkokare, ugn och glas. Gästerna kan njuta av en måltid på restaurangen Cambirela Cafe, som ligger mindre än 650 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Praca Pedra Branca1417 km
- Praia do Cedro2049 km
- Pontal3309 km
- Cachoeira do Cambirela2248 km
- Praia do Pontal3159 km
- Ponta do Cedro2976 km
- Enseada do Brito3166 km
- Flygplatser
- Florianopolis Flygplats39 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora?
Det genomsnittliga priset för en natt i den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora är 152$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Vilka tjänster erbjuder Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora sina gäster?
Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora erbjuder tjänster som 24-timmars reception. - ❓
Erbjuder den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora ett kök?
Den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora har ett komplett kök med vattenkokare, ugn och glas. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora?
Ja, husdjur är tillåtna på Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna i villan. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora?
I den strandnära Casa Com Area Gourmet Na Praia De Fora kan du utforska Palhoças viktigaste landmärken, inklusive Praia do Cedro (2 km), Cachoeira do Cambirela (2,1 km) och Enseada do Brito, som finns inom 10 minuters bilresa.